Orjinal Kapı Pencere Sistemleri Hakkında

Sektördeki faaliyetlerine 2005 yılında Ayser Yapı- Ayser Nak. şirketini kurarak, Adopen markalarından olan Winopen PVC Pencere ve Kapı sistemlerinin Akdeniz Bölge Dağıtıcılığını üslenen firmamız, bünyesindeki geniş tır parkı ile yurtiçi ve yurtdışı nakliye hizmetlerini de başarıyla sürdürmektedir.

Sektörde önemli bir yer edinen firmamız, gücünü; kendisine inanmış iş ortağımız bayilerimizden ve müşteri portföyünden almaktadır. Bu güvene layık olmaya çalışan firmamız kendisini yenileyerek, bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyünü bayi ve müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre genişletmeyi kendisine görev edinmiştir.

Bayilerden ve müşterilerden gelen talep ve ihtiyaçlar sonucunda firmamız, günümüz şartlarında tüketici isteklerini karşılamak için Pvc ve Alüminyum doğrama uygulaması ile iştikal etmek üzere, 2007 yılında Orijinal Kapı Pencere Ltd.Şti' yi kurmuş , Plaspen Markasının bayiliğini de bünyesine katıp, PVC- Alüminyum doğrama imalat faaliyetlerine başlamıştır.

Geçen kısa zaman içerisinde prestijli ve büyük hacimli önemli projeleri, en son teknolojik olanaklarla, zamanında tamamlayarak, sektörde ki diğer firmalardan fark yaratmış, kalitesinden ödün vermeden doğru ürüne doğru fiyat uygulayarak ve hizmet sonrası servis kalitesi ile sektördeki yerini üst sıralara çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz kurulduğundan bu yana her şeyin temeli güvenle başlar felsefesiyle, hizmet verdiğimiz şahıs ve şirketleri " MÜŞTERİ " yerine " ORTAK " olarak benimseyip, verdiğimiz hizmet sonrasında şahıs ve şirketlerde bizi hatırlayacak bir dost bırakmak mutlak hedefimizdir.

Mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörümüzde işimiz ve firmamızla ilgili, sahip olunan kalite belgelerine layık hizmet ve üretimle kalitemizi belgeleyip yolumuza devam edeceğiz.

Firmalarımız ismindeki güven ve kalite çağrıştıran konumumuzu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımızdır.