Vario Clic Laminant Parke

Tarihi insanlığın tarihi kadar eski olan ahşap gelişen teknolojiye rağmen halen insanoğlunun kullandığı en doğal, en sağlıklı ve en güvenli hammadde olmaya devam ediyor. Bu nedenle ev, işyeri ve diğer mekanların altyapısından, yapısal malzemelerine, dekorasyonundan aksesuarlarına kadar her alanda kullanılabilen ahşabın, özellikle zemin malzemesi olarak kullanılması gelişmiş ülkelerde vazgeçilmeyen hususlardan biri.

Ahşap Sanayii'nin dev ismi Yıldız Entegre'nin son ürünü olan Vario Laminat Parke, hem klasik hem de artık modern dünyanın kullandığı, tutkalsız, pratik ve kolay monte edilen clic sistem'i Vario markasıyla Türk insanının kullanımına sunuyor.

Vario, çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile ev ve ofislerde kullanılmaya başlandı bile. Vario Klasik ve Clic Sistem Türk halkına sunulduğu ilk günden itibaren yükselen bir talep grafiği ile sektöründeki liderlik bayrağını hemen devraldı.

Clic Sistem

Bilindiği gibi Avrupa, artık Clic sistem'i kullanıyor. Vario kalite ve estetiğiyle Avrupa standartlarının da üzerinde parke üretirken, ürünleri için 10 yıl garanti veriyor. Öte yandan Vario Clic sadece Türkiye için üretim yapmıyor. Firmanın aldığı lisans tüm dünya ülkelerini kapsıyor. Bu nedenle çok kısa bir süre içerisinde komşu ülkelere ve Avrupa'ya açılıyor.

Kullanımı ve montajı kolay, leke tutmayan, çizilmeyen, kaliteli, ısıya, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı, hijyenik, ucuz, Avrupa standardında olarak tanımlanan Vario clic sistemli parke, istenildiğinde her hangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.

Renk KatoloğuNeden Laminant Parke

  • Kolay Kullanıma sahiptir.
  • Darbeye dayanıklıdır.
  • Kimyasal maddelere ve ev kimyasallarına dayanıklıdır.
  • Toza ve rutubete dayanıklıdır.
  • Hijyenik ve kolay temizlenebilir.
  • Alerjisi olanlar için oldukça kullanışlıdır