plaspen

Plaspen Pencere Sistemleri

Plastik pencere yapımı ve teknolojisi, gelişmiş ülkelerde uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. 80'lerin başında Türkiye'ye giren Plastik doğrama kısa zamanda estetik, ekonomik ve dayanıklı oluşu nedeniyle pazarda kendine kolayca yer buldu.

PLASPEN bu pazara 1989'da girdi. Avrupa'nın önde gelen PVC bazlı üretim yapan firmalarıyla anlaşarak, Türkiye'ye en yeni teknolojileri her zaman, en önce transfer eden kuruluş oldu. Gelişmiş ülkelerdeki ölçü ve kalitede PVC doğrama, aynı standartlarda Türkiye iklim ve koşullarına göre üretilmeye başladı.

Yüzde yüz müşteri mutluluğu ve üretime başladığı ilk günden beri sektöre de, kalitede ve sağlamlıkta hep öncü oldu. Bu nedenle kuruluşundan bugüne üretim anlayışına ve sektöre bir çok yenilik getirdi. Sektördeki ilklere damgasını vuran PLASPEN, kalite ve estetiği müşterisine en ekonomik biçimde sundu.

Plaspen Pencere SistemleriPlaspen Pencere SistemleriPlaspen Pencere SistemleriPlaspen Pencere Sistemleri

PLASPEN, bütün bu özelliklerden dolayı kimyasal ve fiziksel standartlara tam uygunluğu nedeniyle Türkiye'den dış ülkelere ihracatta pazarını rahat buldu.

Win Open Rosenheim Onay BelgesiPLASPEN yeni teknolojiyi bilen ve uygulayan üst yönetimiyle, eğitimli, kalifiye elemanlarıyla, modern tesisi, yan sanayisi ve en önemlisi öncü olmanın sorumluluğu ile büyüyen, yurtdışına açılmış, güvenilir bir kuruluştur. PLASPEN yüksek kalitesine rağmen ekonomik olmayı, öncü olmasına borçlu olduğunun bilincindedir ve hep öyle olacaktır.

Doğada öncüler güçlü, farklı, yaratıcıdırlar. Araştırır, risk üstlenir, sonuç alırlar. En önemlisi öncülük ettikleri gruba karşı sorumluluk duyarlar. PLASPEN'de doğadaki gibi öncü olmanın bilinci ve sorumluluğunu taşır. Sektöre ve tüketicisine verdiği güvenle bugün geldiği yer, yıllardır öncü olmasının sonucudur. PLASPEN vardığı yerden mutludur.